Kas ir Sertifikāts Ieteicams Uzņēmums?

Sertifikāts Ieteicams Uzņēmums ir sastopams Eiropas tirgū kopš 2013. gada. Šis projekts tika uzsākts, ievērojot straujo tehnoloģiju attīstību un interneta spēju nozīmīgi mainīt šī brīža biznesa modeļus un klientu uzvedību. Digitālā laikmeta iespējas ir atvieglojušas pieeju informācijai par uzņēmumiem un palīdz šo informāciju izvērtēt, par pamatu ņemot klientu atsauksmes. Jauno Tehnoloģiju centra veiktais pētījums atklāj, ka aptuveni 90% no visām atsauksmēm par uzņēmumu parasti ir negatīvas, jo klienti jūtas vīlušies zemās kvalitātes un profesionalitātes trūkuma dēļ. Klienti nolemj paust savu nepatiku sociālajos tīklos vai personīgajos blogos, jo ir vēlējušies saņemt augstas kvalitātes pakalpojumu vai produktu, taču ekspektācijas nav piepildītas. Tā kā potenciālie klienti ir tie, kas aktīvi meklē informāciju par tiem saistošajiem uzņēmumiem, projekts Ieteicams Uzņēmums palīdz viņiem atrast uzņēmumus, par kuriem nav negatīvu atsauksmju. Pieejamo ziņu analizēšana bieži vien ir pārāk sarežģīts un garlaicīgs process ikdienas interneta lietotājam, turklāt tam ir nepieciešamas arī zināšanas un laika resursi, tāpēc šis projekts palīdz patērētājiem atrast viņiem nozīmīgu informāciju. Šī informācija ir savākta datubāzē, kuru veido ieteicami uzņēmumi, kuri tiek norādīti arī mūsu pārskatos par uzņēmuma tēlu Internetā.

Klientu Viedokļu Izpētes Centrs nodrošina profesionālu un izsmeļošu projektā Ieteicams Uzņēmums iesaistīto uzņēmumu tēlu analīzi pēc internetā pieejamās informācijas. Centra izveidotais pārskats atklāj: uzņēmuma tēlu sociālajos tīklos, patērētāju domas par uzņēmumu, kā arī citus aspektus, piemēram, uzņēmuma aktivitātes internetā.

Kāpēc man būtu nepieciešams Sertifikāts Ieteicams Uzņēmums?

Sertifikāts Ieteicams Uzņēmums ir novērtējums, kura galvenais mērķis ir pozitīvs uzņēmuma tēls internetā. Tas attiecīgi sniedz pozitīvu reklāmu uzņēmumam un sekmē tā attīstību. Projekts ir veidots tā, lai sasniegtu pēc iespējas lielāku auditoriju, informējot, ka uzņēmums ir pārāks par saviem konkurentiem. Kopā ar sertifikātu mēs izsniedzam arī uzlīmes, kuras var līmēt uz uzņēmuma automašīnas, vitrīnās utt. Tāpat uzņēmumam ir iespēja iegūt arī elektronisko vizītkarti jeb e-karti, kura tiek izvietota mūsu mājaslapā www.ieteicamsuznemums.lv katram no uzņēmumiem, kuri veiksmīgi piedalās projektā.

Kas ietilpst komplektā?

Ja uzņēmums ir ieinteresēts piedalīties šajā projektā, īpašnieks saņem:

  • Ierāmētu sertifikātu, izdrukātu uz augstas kvalitātes papīra. Tas ir dokuments, kurš apliecina, ka uzņēmums piedalās projektā Ieteicams Uzņēmums. Sertifikātu var novietot uzņēmuma galvenajā mītnē. Tajā ierakstīts uzņēmuma nosaukums, kā arī pamats sertifikāta saņemšanai.\n
  • Pieejas datus projekta mājaslapai www.ieteicamsuznemums.lv, kuras biedri var mainīt sava uzņēmuma vizītkartes saturu, ieskaitot grafiku, aktuālos piedāvājumus un pat uzņēmuma bilžu galeriju.
  • Uzlīmes ar projekta Ieteicams Uzņēmums logo. Šīs uzlīmes var uzlīmēt uz automašīnas vai vitrīnas (tās ir augstas kvalitātes un ūdensnoturīgas, lai nodrošinātu to izturību).

Kāpēc elektroniska vizītkarte?

Mūsdienās internetam ir ārkārtīgi liela nozīme sabiedrībā. Kā jau iepriekš minēts, pētījumi norāda, ka 90% no klientu atsauksmēm par uzņēmumiem ir negatīvas. Savukārt potenciālie klienti parasti izvēlas uzņēmumus, balstoties uz atrodamo informāciju internetā. Informācija pārsvarā tiek meklēta, izmantojot tādus meklēšanas rīkus kā Google, Bing, Yahoo utt. Elektroniskā vizītkarte mūsu projekta mājaslapā sniegs Jūsu potenciālajiem klientiem iespēju atrast pārbaudītu un sertificētu informāciju par Jūsu uzņēmumu, kas attiecīgi radīs lielāku uzticamību tam. Sertifikāts Ieteicams Uzņēmums ir neatkarīgs projekts un tā saņemšanai ir nepieciešams, lai uzņēmumam nebūtu negatīvu viedokļu internetā. To pamato pārskats par uzņēmuma tēlu internetā, tādējādi potenciālie klienti var ātri piekļūt atsauksmēm par Jūsu uzņēmumu (piemēram, rakstiem un ziņām par Jūsu uzņēmumu utt.).

Sertifikāts Ieteicams Uzņēmums nav tipisks reklāmas rīks, tomēr tas palīdz veidot pozitīvu uzņēmuma tēlu internetā, kā arī izceļ Jūsu uzņēmumu starp konkurentiem. Projekta logo un pārskats par Jūsu uzņēmumu veicina atpazīstamību un uzticamību, tādējādi sniedzot tam priekšrocības attiecībā pret citiem uzņēmumiem.

Mēs vēlamies izveidot nopietnu un godīgu uzņēmumu grupu

Uzņēmums KVIC SIA papildus komerciālajām darbībām, galvenokārt vadās pēc misijas - mūsu mērķis ir izveidot godīgu un uzticamu uzņēmumu grupu ar kuru var strādāt neraizējoties gan klienti, gan darījumu partneri. Veiktās pētniecības mērķis ir izveidot vienotu tīklu uzņēmumiem, kas ir noteikta veida garantija, ka patērātāji ir pilnībā apmierināti izmantojot šo uzņēmumu produktus vai pakalpojumus. Turklāt KVIC SIA tic, ka katrs uzņēmums, kas kvalificējas šim projektam, ir pelnījis atšķirties no tiem uzņēmumiem, kuru pakalpojumi neatbilst kvalitātes standartiem un profesionalitātei. Katrs godīgs uzņēmējs izcelsies no konkurences, kura pakalpojumi tiek pasniegti nepareizā veidā vai neprofesionāli. Mūsu uzņēmumam svarīgākais ir apmierināts klients un mēs uzskatām, ka tam vajadzētu būt jebkuras kompānijas mērķim, ne tikai finanšu rādītājiem. Tāpēc mēs esam šeit, lai izveidotu uzņēmumu grupu, kas patiesi ir pelnījuši izcelties un iegūt tik daudz apmierinātu klientu, cik iespējams.